Malta - Śródziemnomorska księżniczka

Trzy tysiące godzin słońca w ciągu roku i średnia temperatura na poziomie 23 stopni - Malta zaprasza wszystkich tęskniących za latem i marzących o wypoczynku w hollywoodzkim klimacie. Ta mała wyspa na Morzu Śródziemnym posiadająca wspaniałe krajobrazy i mnóstwo zabytków, przyciąga reżyserów i producentów największych filmowych produkcji.

Położona między europejską Sycylią a afrykańską Tunezją, Malta to największa z wysp Archipelagu Maltańskiego. W jego skład wchodzą jeszcze wyspy: Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy św. Pawła i Filfla, będące wierzchołkami wapiennego masywu, pełnego głębokich zatok i dolin. Dużo słońca, łagodne wiatry, przejrzyste morze, gościnni mieszkańcy, ciekawe zabytki, bogata oferta sportów wodnych oraz luksusowe ośrodki wypoczynkowe to to, co Malta zawsze ma do zaoferowania turystom.


Poprzez swoje niecodzienne położenie między Sycylią a Afryką Północną kusi turystów słonecznymi dniami, lazurowym morzem, wspaniałymi historycznymi budowlami oraz niespotykaną gościnnością tamtejszych mieszkańców.

 

Kontakt

Zadzwoń

+48 61 8752 473 +48 669 210 605

Odwiedź

ul. Ludmiły 87 61-054 Poznań Poland